Pásky s voskem tělové 20ks + 4 podepilačné utěrky - Produkty pro gelové nehty, kosmetika, kadeřnictví | biostyle.sk

 
 
 
 

Cukrové depilace

Danay voskové pásky tělo a nohy 20 ks

Depilační pásky určené pro vícenásobné použití.
Výrobce:Výrobca 1
Kód:1019
Dostupnost
Dostupnost: co nejdříve
Vaše cena: 135 CZK

Depilační pásky s přírodním včelím voskem na všechny typy pokožky. Vhodné na depilaci nohou, podpaží, oblast bikin, rukou a obličeje. Dokonalá depilace na dobu 3 - 4 týdny.

Příprava: 1. Vyčistěte a osušte pokožku v místě, které se chystáte depilovat. 2. Pokud máte pocit, že vaše pokožka je mastná, naneste na ni jemnou vrstvu pudru. 3. Třením mezi rukama depilační proužek ohřejete. 4. Proužky oddělte od sebe. Každý proužek může být použit vícekrát.

Použití: 1. Přilepte proužek na pokožku a jemně přitlačte ve směru růstu chloupků. 2. Jednou rukou držte pokožku napnutou a druhou rukou rychlým pohybem vytáhněte proužek proti směru růstu chloupků. Proužek vždy strhávávejte souběžně a v těsné blízkosti pokožky. Každý proužek může být použit vícekrát. 3. K odstranění zbytku vosku použijte speciální utěrky (nie sú obsahom balenia). 4. Na depilované místo naneste tělové mléko po depilaci, které pokožku regeneruje, zklidňuje podráždění.

Upozornění: Vhodné na depilaci nohou, podpaží, oblast bikin, rukou, obličeje. Nepoužívejte na řasy, hrudník a oblast genitálií. Nepoužívejte na křečové žíly, bradavice, mateřská znaménka, narušenou, podrážděnou a sluncem spálenou pokožku, která v minulosti nepříznivě reagovala na vosky. Nepoužívejte pokud trpíte kožními onemocněními nebo jste diabetik. Před prvním použitím si vždy ověřte reakci pokožky nanesením depilačního proužku podle návodu na použití na malou část pokožky, kterou chcete depilovat. Pokud se do 24 hodin objeví nepříznivá reakce, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pokud se neobjeví žádná reakce, pokračujete v používání. Uchovávat mimo dosah dětí.

.