Danay depilačni filmový včelý vosk v misce 60 g

 
 
 
 

Cukrové depilace

Danay depilačni filmový včelý vosk v misce 60 g

Přírodní kosmetický výrobek ze včelího vosku.
Výrobce:Výrobca 1
Kód:1002
Dostupnost
Dostupnost: co nejdříve
Vaše cena: 101 CZK

Filmový vosk v sobě sjednocuje pozitivní účinky tvrdých a měkkých vosků. Je velmi plastický a po nanesení na pokožku se strhává bez použití depilačních papírků. Vytrhává chloupek od kořene a odstraňuje odumřelé vrstvy pokožky. Výsledkem je hladká a jemná pokožka po dobu 3 - 4 týdnů. Je určen na depilaci všech citlivých oblastí, tj oblast bikin, podpaží, depilace obličeje, pánská depilace apod. Neobsahuje chemické a toxické částice. Časté používání oslabuje chloupky v kořeni a postupně snižuje ochlupení v daném místě. Rozpouští se při nízkých teplotách. Díky jeho složení a schopnosti vytvářet skořápku, neponechává po depilaci zbytky vosku na těle.

Příprava: 1. Pokožka na místě, které se chystáte depilovat musí být čistá a bez známky mastnoty. 2. Zahřívá vosk dokud se nerozpustí. Teplota tání je 39 ° C. 3. Nechte ho vychladnout na teplotu příjemnou vaší pokožce.

Použití: 1. Speciálním špachtličkou naneseme tenkou vrstvu vosku ve směru růstu chloupků na místo, které se chystáte depilovat. 2. Nechte vosk vychladnout dokud neztuhne. Má velmi elastickou texturu a velmi rychlou dobu zaschnutí. 3. Uchopte za ztuhlý vosk a rychle zatáhněte proti směru růstu chloupků. 4. Na depilované místo naneste tělové mléko po depilaci, které pokožku regeneruje, zklidňuje podráždění a snižuje růst chloupků až o 35%.

Upozornění: Nepoužívejte na křečové žíly, bradavice, mateřská znaménka, narušenou, podrážděnou a sluncem spálenou pokožku. Nepoužívejte pokud trpíte kožními onemocněními.