Biostyle parafínová vanička Profesional + príslušenství

 
 
 
 

manikúra – pedikúra

Biostyle parafínová vanička Profesional + príslušenství

Ohřívač parafínový se používá na parafínový koupel a zábaly.
Výrobce:Biostyle
Kód:356
Dostupnost
Dostupnost: co nejdříve
Ušetříte: 29 % Běžná cena: 1.225 CZK Vaše cena: 872 CZK

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamin E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo a proto jsou parafínové zábaly v kosmetických salonech vyhledávanou procedurou. Parafínové zábaly se používají pro výživu a zjemnění kůže rukou a loktů. Po zábalu jsou ruce odpočinuté a samozřejmě se dostavuje vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.
Parafínové zábaly jsou jednou z forem termoterapie, parafín se aplikuje štětcem na parafín nebo kosmetickou špachtlí při teplotě 52-62 ° C. Parafinový ohřívač se používá na parafínový koupel a zábaly. Představuje proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky, běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů. Parafínové zábaly napomáhají nejen na uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo. Účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

Objem ohřívače je maximálně 1,75 l parafínu (cca 1,5 kg). Doba rozpouštění je do 5 hodin. Ohřívač je vyroben pro nepřetržitý 24 hodinový provoz.

Obsah sady:
- Parafínová vanička,
- Parafín 1x450g,
- 1 ks termonávlek na ruce, 1 ks termonávlek na nohy, štětec.