Milujete magnetické řasy? Na světě je zcela převratná novinka

 
 
 
 

Milujete magnetické řasy? Na světě je zcela převratná novinka

O novince jménem magnetické řasy jsme už nějaký ten čas mohli slyšet. Možná jste si je už stihli zamilovat. Pokud ano, máme pro Vás výbornou zprávu. Je tu ještě převratnejší novinka, která Vás dostane. A pokud ne, věřte, že nyní jim už neodoláte.

 

Magnetické řasy Ardell jsme Vám přiblížili již před rokem. Od tehdy jsme opět pokročili a jsme velmi rádi, že Vám tuto horkou novinku můžeme představit mezi prvními.

Magnetické řasy si svým magnetem přitáhly i nás. My jsme z nich nadšeni a věříme, že budete i Vy. Rádi bychom Vám v následujících řádcích přiblížili o co jde a jak to celé funguje. Pokud jste stejně nedočkaví jako my, čtěte dále.

Nejprve Vám představíme všechny druhy nových magnetických řas Ardell a pak se jednoduše a stručně dozvíte, jak je použít.

 

 

Magnetické řasy Wispies s magnetickým linkovačem

Magnetické řasy Wispies představují nejobjemnější druh řas velikostí i délkou. Jsou určeny pro ty, kteří chtějí svůj pohled opravdu zvýraznit a upoutat pozornost co se týče hustoty i délky. Vhodné jsou zejména na večerní nošení.

Zobrazit produkt ➤

Magnetické řasy Demi Wispies s magnetickým linkovačem

Majnetické řasy Demi Wispies jsou kratší verzí řas Wispies, a tudíž jsou méně nápadné, ale stále krásně zvýrazní Vaše oči.

Zobrazit produkt ➤

Magnetické řasy 110 s magnetickým linkovačem

Magnetické řasy 110 mají menší objem než předešlé, jejich délka také není taková nápadná, a proto jsou vhodné na denní nošení, kdy krásně a jemně zvýrazní pohled každé ženy.

Zobrazit produkt ➤

Magnetické řasy Accent 002 s magnetickým linkovačem

Magnetické mihalnice Accents 002 sú pre tie z Vás, ktoré túžia zvýrazniť najmä vonkajšie kútiky očí, protože řasy nejsou po celém obvodu oka.

Zobrazit produkt ➤

Nové magnetické řasy Ardell se velmi jednoduše aplikují pomocí černého gelového linkovače. Linkovač nanesete na oko jako oční linku. Následně na tuto linku umístěte magnetické řasy a zářivý pohled je na světě. Vylepšená technologie s linkovačem, který obsahuje magnety zajišťuje skutečně snadné použití umělých řas.

Linkovač neobsahuje formaldehyd, latex ani paraben.

Použití linkovací: 50 aplikaci.

Všechny sady nových magnetických řas Ardell obsahují: 1 pár magnetických řas, magnetický linkovač, štěteček na nanášení.

Magnetický gélový linkovač černý

Magnetický gelový černý linkovač představuje inovativní technologii aplikace magnetických řas s benefitem vytvoření černé oční linky.

Magnetický linkovač nanesete jako oční linku dle vlastního stylu, tvaru a tloušťky.

Tento linkovač tvoří spojení s úplnou novinkou magnetických řas Ardell.

Sada obsahuje 3,2 gr. linkovače a štětec.

Linkovač neobsahuje formaldehyd, latex ani paraben.

Použití linkovače: 50 aplikací.

Zobrazit produkt ➤

Největší výhody magnetických řas Ardell

- aplikují se bez lepidla - dobrá zpráva pro lidi s citlivým okem a s alergií na latex
- jsou extra lehké - necítit, že je máte
- jsou na několik použtí
- jsou skoro úplně bezúdržbové (nemusíte odstraňovat lepidlo; pokud neaplikujete, tak ani řasenku)
- drží velmi dobře díky 4 silným magnetem (3 při Accents)
- řasy jsou zakryvené do linie oka
- jednoduše se odstraňují

Video ➤