Nebaví Vás běžné pleťové masky? Zkuste naše novinky a neolitujete

 
 
 
 

Nebaví Vás běžné pleťové masky? Zkuste naše novinky a neolitujete

Máte suchou, mastnou či jinak problematickou pleť na kterou žádné přípravky nezabírají? Tyto přírodní rostlinné masky Vás svým složením rozmazlí jako nikdy předtím.

Kolagenová obličejová maska

Tato liftingová zvlhčující a vyhlazující pleťová maska je jako stvořená na pomoc zralé pleti, protože její přírodní složení přirozeně vyhlazuje vrásky a intenzivně zvlhčuje pleť.

Složení:

kolagen - bílkovina mládí,

kaméliový olej,

certifikované extrakty květů višně, duly, listů skořice, pelyňku, chryzantémy,

extrakty zaururusa čínského a celeru.

komplex peptidů: představuje neinvazivní korekci změn souvisejících se stárnutím. Dokáže tak zlepšit kvalitu pleti tím, že vyhlazuje mimické vrásky.

 

BIO textilní maska Vám dodá krásnou, zdravou pokožku a okouzlující pocit mládí.

100% přírodní maska s kolagenem.

Masku lze aplikovat na obličej, krk i oči.

 

Černá obličejová maska

Černá pleťová maska je vhodná na detox, zvlhčení a stažení pórů pokožky. Maska pokožku pěkně vyčistí a podpoří přirozenou vlhkost pokožky. Textilní maska příjemně osvěží a zrelaxuje. Zanechává krásnou a zdravou pokožku.

Složení:

kyselina hyaluronová,

prášek z bambusového uhlí,

certifikované extrakty květů višně, duly, listů skořice, pelyňku, chryzantémy; malina, extrakty mandarinky a pupečníku asijského.

 

Bambusové uhlí: přírodní obnovující detox zanechávající mladistvou pleť.
Kyselina hyaluronová: věčná mládí i pro tu nejodolnější pokožku.
Komplex peptidů: neinvazivní korekce změn souvisejících se stárnutím, dokáže vyhladit mimické vrásky a změnit tak kvalitu pokožky.

 

Bublinková černá maska

Hydratační čisticí a vyhlaďujúca pleťová maska obsahuje bambusové uhlí a bublinkové vlákno obohacené kyslíkem. Kyslíkové mikrobublinky pronikají hluboko do pleti a tak čistí póry. Kyslík také vstřebává prospěšné látky a dodává energii. Při kontaktu se vzduchem maska příjemně bublinka. Maska pleť čistí, hydratuje a vyhlazuje, proto je vhodná při mastné pleti a černých tečkách. Tato hydratační maska pěkně vyrovnává tón pleti a zanechává ji vyhlazenou.

Složení:

bambusové uhlí - čistí póry bez vysoušení,

kyselina hyaluronová - udržuje pružnost pokožky,

silný anti-aging komplex peptidů: Palmitoyl pentapeptid-4, Acetyl hexapeptid-8, Copper tripeptid-1 - postará se o vyhlazení pleti.

 

92% masky tvoří přírodní ingredience (extrakt z vilínu, okurky, aloe vera, duly, zeleného čaje, višně, skořice, khaki s rychlým a efektivním účinkem).

 

Návod k použití: Masky aplikujte na očištěnou pleť. Nechte působit 15-20 min. Potom zbytky masky vmasírujeme do pokožky nebo omyjte vodou. Na začátku používejte denně po dobu 5 dní a pak 1-2x týdně.

Všechny masky jsou bez parabenů, parafínů a syntetických barviv.