Nejšetrnější úprava přírodních nehtů jednofázovým One-Stepem

 
 
 
 

Nejšetrnější úprava přírodních nehtů jednofázovým One-Stepem

Chcete mít pěkně upravené a zároveň zdravé přírodní nehty, které září barvami? Tento článek Vám ukáže jednoduchý a rychlý návod, který jistě všichni zvládnou s lehkostí.                                                                    

 

Už Vás více nebaví umělé nehty ani časté lakování nehtů s krátkodobým výsledkem? Máme pro Vás řešení. Je jím jednofázový One-Step.

Zobrazit produkt ➤

Tato novinka Vám vyčaruje úsměv na tváři svým jednoduchým nanášením a trvanlivostí až do 14 dní.

Barevný jednofázový gel lak Biostyle slouží pro úpravu přírodních, gelových i akrylových nehtů. Před nanášením se doporučuje nehty zmatnit a odmastit. Při úpravě nehtů není třeba použít nadlak a podlak. Vytvrzuje v UV lampě i LED lampě 60 sekund.

Návod k použití:

Nejprve opilujte nehty do požadovaného tvaru a odstraňte kůžičku. Potom nehty odmastěte odmasťovačem a naneste první tenkou vrstvu gel laku, nechte vytvrdit a naneste druhou vrstvu. Po druhém vytvrzení můžete použít olejíček na ošetření kůžičky.

Odstraňovač - remover gel laku slouží k dokonalému odstranění gel laku bez poškození přírodních nehtů a bez pilování. Jde o velmi jednoduchou aplikaci na kterou potřebujete vatu buničitou, odstraňovač gel laku a alobal.

Vše, co budete potřebovat je pouze:

LED / UV lampa 48 W, časovač USB nabíjení

ONE STEP GELLACK 5ml

Pilník banán zebra ECO 100x100

Biostyle remover - odstraňovač gél laku 100 ml

Biostyle pomerančové dřívko, malé 11cm

Všechny tyto produkty najdete jednotlivě na našem eshopu nebo i v naprosté novince, kterou je Jednokroková sada Gel lak - One Step, která obsahuje vše co potřebujete za výhodnou cenu.