Vše, co jste chtěli vědět - UV gel pink jednofázový

 
 
 
 

Vše, co jste chtěli vědět - UV gel pink jednofázový

Nejžádanější jednofázový UV gel. Náš jednofázový Biostyle UV gel pink určitě všichni velmi dobře znají. Pro nováčky i pro zkušenější uživatele si však tento pink gel ještě blíže představíme. Vše potřebné o jeho použití se dočtete v našem článku.

Jednofázový průsvitně růžový UV gel Biostylestředně hustou konzistenci a je velmi trvanlivý. Díky jeho hustotě je použitelný na nehtové tipy ale i prodlužování nehtů pomocí šablony. Jelikož je jednofázový, zahrnuje všechny funkce třífázového systému. Stabilitu gelu nám zajistí první fáze ve které tento jednofázový gel použijeme na přilnutí. Následně ho použijeme jako stavební vrstvu. Zobrazit produkt ➤

UV gel pink se sám na nehtu vyhladí a není třeba ho pilovat pro jeho samonivelizační schopnost. Jeho stabilita zaručí vytvoření C oblouku v jedné vrstvě. Každá vrstva se zvlášť polymerizuje v UV lampě 3 minuty. Použitelný je také jako vrchní vrstva, tehdy je nutné ho tvrdit více minut kvůli dokonalé leskosti.

Velmi dobrý je pro začínající nehtové designérky, protože jako jediný se dá použít při práce s akrygelem a není třeba používat jiný gel na to určený.

Naše zákaznice ho pro jeho vlastnosti velmi oblibují, protože je všetranej a léty odzkoušen. Používá se také na rekvalifikačních akreditovaných kurzech MŠ SR, proto je nepostradatelnou pomůckou i pro začátečnice.

 

Výhody gelu:

- čirá, priesvitneružová barva na nehtu

- střední hustota - snadno se s ním pracuje 

- pružný - nestéká na kůžičku

- modelovací i podkladový    

- všestranný - přírodní nechty, šablony, tipy

- použitelný při modelaci akrygelu    

- pro začátečníky i pokročilé

Zobrazit produkt ➤