Dula- prírodná šťava 500 ml

 
 
 
 
Čisté přírodní produkty EkoMedica SK

Bez pridaného cukru a chemických konzervantov

Moderná a šetrná technológia spracovania a konzervovania s dôrazom na zachovanie výživovej hodnoty.

Produkty sú registrované a schválené ÚVZ SR ako doplnky výživy

Aby sme boli zdraví a vitálni

 

 
 

Zdraví

Dula- prírodná šťava 500 ml

Čistá, prírodná šťava z duly 100%
Výrobce:EkoMedica SK
Kód:4083,05
Dostupnost
Dostupnost: ihneď
Vaše cena: 267,71 CZK

Doplněk stravy.

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 1.7.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo při produktech. Více informací najdete na - https://www.biostyle24.cz/tipy-a-radycz/prirodni-stavy-pro-vase-zdravi/

Složení: vyrobeno z pyré duly. Pasterizované.

Doporučené užívání: vypít 25 ml 2x krát denně minimálně půl hodiny před jídlem. Maximální denní dávka 50 ml. Před každým použitím protřepat. Nedoporučuje se překračovat maximálnadenná dávka během dne. Produkt nemůže být aplikován jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by se měly před použitím poradit s lékařem. Usazenina na dně láhve není závadou. Barva, vůně a chuť se mohou mírně lišit v závislosti na výrobní šarže.

Způsob skladování: Po otevření skladovat v chladničce. Spotřebovat do 30 dnů od otevření. Uchovávat mimo dosah nezletilých dětí. Chránit před přímým sluncem.

BEZ PŘÍDAVKU CUKRU Obsahuje přirozeně se vyskytující se cukry.

Obsah: 500 ml